کمپرسور هوا

سپراتور هوای فشرده (تله آبگیر پمپ باد)، یکی از ملزومات هوای فشرده شده می باشد که در مسیر خطوط لوله ی هوای فشرده شده خروجی از پمپ باد (کمپرسور) تا ابزار آلات و اپراتور ها قرار می گیرد و وظیفه بالابردن کیفیت هوای فشرده شده را دارد و همچنین توانایی جذب کردن ذرات درشت روغن و آب تا اندازه 20 میکرون (تقریبا 30% رطوبت) را دارا می باشد و نصب آن باعث بالا رفتن عمر تجهیزات و عدم آسیب رسیدن به آنها می گردد.

هوای فشرده شده خروجی از کمپرسور با دمای حدود 36 درجه سانتیگراد وارد سپراتور آب (تله آبگیر هوا کمپرسور) می شود و در اثر برخورد با پره های تعبیه شده در داخل بدنه تله آبگیر، به صورت گردابی و گریز از مرکز در می آید و طی این فرایند و حرکت سانتریفیوژ ذرات بخار مایع به یکدیگر می پیوندند تا زمانی که جرم کافی را به دست آورند و سنگین شوند و به دلیل اینکه اینرسی آب از هوا بیشتر است، قطرات آب ته نشین شده و در انتهای سپراتور (تله آبگیر صنعتی) آماده تخلیه سازی می گردند.

محل قرارگیری تله آبگیر کمپرسور (رطوبت گیر کمپرسور)

تله آبگیر (Water Trap) طبق استاندارد مخازن ذخیره هوای فشرده طراحی می گردد و در سپراتور های معمولی (تله آبگیر پمپ باد) توانایی تحمل تا 40 بار فشار امکان پذیر است. محل نصب تله آبگیر بعد از هوا ساز و قبل از ورودی به مخزن کمپرسور می باشد و لازم است در بازه های ماهانه حتما مورد بازدید قرار گیرد.

محل قرارگیری تله آبگیر کمپرسور

گالری محصول

ویژگی های محصول

جهت سفارش این محصول همین حالا با ما تماس بگیرید.